Styrelse


VÄLKOMMEN TILL

MÄLARDALENS RUSSAVELSFÖRENING

En lokalförening till Svenska Russavelsföreningen


 


E-post webmaster: agneta.hecht@gmail.com


Telefon: 0705647974



















Styrelsen 2020



Ordförande:

Camilla Hecht, Knöppletorp 101, 380 31 LÄCKEBYTel. 0480-206 72, 0733-20 87 56


e- mail: camilla.hecht@gmail.com


 


Vice ordförande:


Helen Eriksson Arboga


e-mail: helen.erik@telia.com



 


Sekreterare:

Helena Jansson Kungsgatan 24B. 761 44 Norrtälje. 0176-109 16, 0708-66 78 24


e-mail: helena@norrveda.se


 


Biträdande sekreterare:

Yvonne Jonsson Lidköpingsvägen 40. 121 39 Johanneshov. 08-649 67 99, 0709-96 22 84


e-mail: yvonne.jonsson5@comhem.se


 


Kassör:

Katarina Bergman Haninge 0730-25 04 25


e-mail: katta.bergman@gmail.com


 


Biträdande kassör:

Veronica Demmers Stubbetorp Spelmansgården 642 96 Malmköping 08-776 35 37, 0739-81 44 35


e-mail: veronica.demmers@gmail.com


 


Ledamot:

Lena Ohlsson Ostra Löten 635 08 ESKILSTUNA 016-353207, 072 3959182


e-mail: lena_roger.olsson@spray.se




Suppleanter:

Åsa Törnqvist Eskilstuna




 


Liselotte Erixon, Lundby 322 195 92 Märsta 070-3702414


e-mail: liselotte.erixon@telia.com



Olivia Ekeberg


e-mail: granostall@hotmail.com



Revisorer

Malin Fjällborg, Norrtälje


Therese Jansson, Vätö


 


Revisorssuppleanter


Lotta Sjöberg

Roger Olsson


 


Valberedning:

Agneta Hecht

e-mail: agneta.hecht@gmail.com


Per-Anders Sekund






 


 


Hör gärna av Dig till valberedningen med synpunkter på styrelsen


 


 


 









Copyright © All Rights Reserved.